ÁLLÁS: portál menedzser

A Pearl Hungary Kft. portál menedzser pozícióba munkatársat keres budapesti irodájába.

Magyarország egyik leglátogatottabb és legismertebb orvos-szakmai weboldala a www.drportal.hu portál menedzsert keres fiatalos és baráti légkörben dolgozó csapatába.

Feladatok:
• a szakmai portál napi szintű működtetése
• egyeztetés a szakmai vezetővel, a szerzőkkel, és az újságírókkal
• sajtófigyelés, hírszemle, cikkek szerkesztése
• hírlevelek összeállítása, szerkesztése
• statisztikák készítése, adminisztráció
• közösségi oldal kezelése

Elvárások:
• releváns végzettség vagy munkatapasztalat (kommunikáció, újságírás, marketing)
• kiváló helyesírás és választékos fogalmazás, precizitás
• MS Office programok magabiztos használata

Előnyt jelent:
• alap HTML ismeretek és HTML szerkesztő program ismerete (pl. Dreamweawer )
• Photoshop vagy egyéb képszerkesztő program alapfokú ismerete
• egészségügyi, gyógyszeripari, illetve online média területen szerzett tapasztalat
• angol középfokú nyelvtudás

Amit kínálunk:
• kihívást jelentő projektek
• teljes munkaidős állás
• stabil háttérrel rendelkező cég, hosszú távú munkalehetőség
• fiatalos, jó hangulatú csapat

Küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat az hr@pearlhungary.hu e-mail címre fizetési igényed megjelölésével és releváns szakmai tapasztalatod bemutatásával!

Hozzászólások lezárva.