Digital (Junior) Account Managert keresünk

A H2Online Kft.
Digital (Junior) Account Manager
pozícióba munkatársat keres budapesti irodájába.

Feladatok:

  • komplex online és digitális kampányok tervezése, menedzselése, riportálása (saját média portfólió, külső online média, közösségi médiumok, PPC platformok)
  • weboldal-, mobilalkalmazás és e-learning-fejlesztési projektek tervezése és koordinációja
  • kampány költségtervezés és költség kontrolling
  • ügyfélkapcsolatok ápolása
  • alvállalkozókkal való kapcsolattartás (web- és mobilfejlesztők, dizájnerek, szerkesztőség, egyéb beszállítók)

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • online kommunikációs- és hirdetési megoldások, digitális trendek naprakész ismerete
  • legalább 1 év tapasztalat digitális kampányok tervezésében és kivitelezésében
  • weboldalak fejlesztésében- és üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • projekt költségtervezésben és -követésben szerzett tapasztalat
  • Facebook és Google AdWords hirdetési tapasztalat
  • precizitás, pontosság, proaktivitás
  • középszintű kommunikációs készség angol nyelven

Előnyt jelent:

  • egészségügyi, gyógyszeripari, illetve online média területen szerzett tapasztalat,
  • online hirdetés-kiszolgáló rendszerek ismerete (DFP, Adverticum)
  • erős IT affinitás
  • UX szemlélet
  • Adobe Photoshop használatában, drótváz-tervezésben, kiadványszerkesztésben szerzett tapasztalat
  • Google AdWords vizsga

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • gyors fejlődési lehetőség
  • kihívást jelentő projektek
  • jó munkakörülmények, céges mobil, laptop
  • fiatalos, jó hangulatú csapat

Küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a hr@h2online.hu e-mail címre fizetési igényed megjelölésével és releváns szakmai tapasztalatod bemutatásával!